Четвер, 19 березня 2009, №30(768)

Побили даішника за зйомку

У Першотравневому районі Миколаївської області 14 березня невідомі гумовими палицями жорстоко побили співробітника ДАІ Євгенія Цушка.

Гуманітарна допомога презервативами

Ярослав Іваночко

У Запоріжжя надійшла перша партія гуманітарної допомоги - презервативів, які для цього міста були виділені у рамках спільного проекту "Разом до здоров'я" (під егідою американської організації USAID) і "Програми репродуктивного здоров'я нації - 2007 - 2015".

У НАТО без ПДЧ? Можливо

Україна зможе вступити до Північноатлантичного альянсу без плану дій щодо набуття членства у ньому. Таке припущення висловили посли Польщі, Чехії та Угорщини в Україні.

У НАТО без ПДЧ? Можливо

Україна зможе вступити до Північноатлантичного альянсу без плану дій щодо набуття членства у ньому. Таке припущення висловили посли Польщі, Чехії та Угорщини в Україні.

Цигарки не по кишені

Парламент має намір з 1 травня підвищити адвалерну ставку акцизного збору на сигарети з 16% до 20%. За прийняття в першому читанні законопроекту проголосувало 235 нардепів.

Блок-пости для міста

Ірина Залецька

Плани мерії відремонтувати все й одразу заблокують найважливіші шляхові артерії Львова

Два зайці на прицілі

Мирослава Іваник
"Львів" продадуть: місто отримає гроші і об'єкт до чемпіонату Європи з футболу

На борговому килимку

Ірина Цицак

Це не казки, а реалії: лише впродовж останніх трьох днів на Львівщині керівники підприємств погасили 8 мільйонів 147 тисяч гривень боргів зі зарплат

Двічі в одну річку

Мар’яна Вербовська

Керманич Львова Андрій Садовий ініціює створення Інституту міста, який розроблятиме стратегію розвитку Львова

“Мертві душі” на чверті земель

Мар’яна Вербовська

Цьогорічна весняно-польова кампанія обійдеться Львів­щині у 286 мільйонів гривень. Загалом у 2009-му планують засіяти 560 тисяч гектарів. Область збільшила посіви озимої пшениці. Порівняно з минулим роком, цьогорічну посівну площу зернових збільшили на 11 тисяч гектарів, у 2008-му вона становила 124 тисячі гектарів. Більше посіють кукурудзи, зерна та ярого ячменю. А от зменшать площі для вівса та зернобобових.

Церкви на марках

Львівська дирекція УДППЗ "Укрпошта" підтримала ідею Університету банківської справи НБУ про виготовлення першої в Україні серії поштових марок зі зображенням дерев'яних церков Львівщини.

Цигарки і розсіяний склероз

Учені довели: у підлітків, які почали курити до 17 ро­ків,  ризик захворіти на роз­сіяний склероз збільшується втричі. Розсіяний склероз - це аутоімунне захворювання, яке вражає головний та спинний мозок, зоровий нерв і з часом призводить до цілковитої втрати працездатності.

У дітей все частіше виявляють важку стадію туберкульозу

Світлана Одинець

Емілія Фединяк, заступник головного лікаря з медичної частини Львівського міського медичного об'єднання "Фтизіопульмонологія", про туберкульоз у дітей, пробу Манту і мовчання чиновників

Рецесія по-львівськи

На Львівщині за перші два місяці року, порівняно з аналогічним періодом торік, випуск промислової продукції зменшився на 27,5%.

Клозетний бізнес

Мирослава Іваник

На громадських вбиральнях зароблятимуть

Мито скасували

Ярослав Іваночко

13% мита на імпорт товарів скасовано. Таку постанову учора прийняв Кабінет Мініст­рів України. Щоправда, скасування не стосується імпортних автомобілів та холодильників.

Бандити і влада

Ірина Цицак
Геннадій Москаль, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань боротьби з оргзлочинністю і корупцією, про параліч політичної волі, ОЗГ та “білі комірці”

Чия коаліція?

Ярослав Іваночко

У Тернопільській обласній раді ламають голову над створенням більшості

Рада візьметься за кадри

Ярослав Іваночко

Сьогодні на засіданні Верховної ради своїх посад можуть позбутися одразу три міністри - усі призначені за квотою НУ-НС. Про це заявив заступник керівника фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

День народження за шахівницею

Іван Яремко

Видатному львівському шахістові Василю Іванчуку виповнилося 40 років

Хто, про кого і як?

Ігор Гулик
Є у Росії така соціологічна служба - "Левада-Центр", більш-менш незаангажована, принаймні коли бере собі за об'єкт досліджень міждержавні стосунки.

Чуття і символ

Ярина Коваль

День народження Олекси Новаківського відзначили новим альбомом

“Весняне пробудження” в Палаці мистецтв

У Львівському палаці мистецтв експонують твори молодого скульптора Антона Лубія - близько сорока робіт на дохристиянську тематику, виконаних у глині, камені й дереві, об'єднані назвою "Пробудження". 

Артисти належать народу

...але виступають проти "народних" звань

1.0026 / 1.58MB / SQL:{query_count}