Субота, 14 березня 2009, №28(766)

13% українців ще не відчули кризи

Ярослав Іваночко

Понад 83% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова заявили, що їх зачепила фінансово-економічна криза.

Україну від вимирання врятують мігранти

Ярослав Іваночко

Україна разом з Молдовою та Росією мають найнижчі показники тривалості життя людей серед усіх промислово розвинених держав світу і їх внесено у список 45 держав, які зазнають значних демографічних втрат.

Третій термін?

Леонід Кучма, Президент України (1994 -2005 рр.), про "скажене порося", політичні сварки і потребу в зовнішніх позичках

День з головою

Ірина Гищук

Репортер "Пошти" попрацювала поруч з міським головою. Робота видалася активною і виснажливою

Далеке новосілля

Багатодітній родині, де виховується 10 дітей, після 25-літ­нього поневіряння по чужих квартирах, міська влада таки виділила нове помешкання  площею 193 кв. м. Проте поставила умову: теперішнє помешкання - невелику двокімнатну квартиру "австрійського" типу сім'я мусить  повернути місту.

Нагорода військовому лікарю

Цього тижня (10 березня) у Військовому медичному клінічному центрі Західного регіону відбулося нагородження почесною відзнакою "Заслужений лікар України" полковника медичної служби, керівника цього медзакладу Сергія Петрука.

Німці знають краще...

Мирослава Іваник

Один зі старих кварталів Львова комплексно оновлять, а його мешканців учитимуть цінувати своє місто. Такою є мета спільного українсько-німецького проекту, який стартує за три місяці.

За своє – до кінця

Поки банки далі затримують чи зовсім не видають депозити українцям, у громадян уривається терпець й вони готові боротися за свої кровно зароблені й не відступляться навіть перед кардинальними кроками, наприклад, в'їхати машиною у приміщення банку.

Вимагач з газетним посвідченням

Відомого російського журналіста засудили до восьми років колонії суворого режиму

За що не любимо Шевченка?

Вочевидь, за те, що вів із рабства

Нев’янучий цвіт червоної рути

Окрім того, експерти не виявили слідів ані наркотиків, ані алкоголю (щоправда, вони виявили фіолетову рідину в шлунку покійника, проте не змогли ідентифікувати її).

Берлін за 72 години

"Мур залишився у нас в голові", - говорять самі берлінці, виразно при цьому жестикулюючи.

Імплантація – не екзотика

12 - 14 березня у Львові Асоціація імплантологів України проводить IV Східноєвропейську конференцію з проб­лем стоматологічної імплантації. У ній беруть участь 1,5 тис. представників з 23 країн світу: Австрії, Бельгії, Японії, США, Франції, Швейцарії, Німеччини та ін. Головна тема, яку обговорюють представники різних держав, - якість життя пацієнта як основний критерій оцінки його реабілітації.

Пишіть листи!

Мар’яна Вербовська

Через збитковість "Укрпошта" змушена закривати свої відділення на Львівщині

“Залізний” аргумент

Зі "справи Зварича" всі знають про самого екс-суддю, екс-губернатора Львівщини та приятеля-адвоката заарештованого. Але є четвертий фігурант - той, хто давав хабара

Під укіс?

Відразу кілька кримінальних справ порушило Головне управління боротьби з оргзлочинністю України внаслідок перевірки підприємств Мінтрансу

Черновецького перевірять психіатри

Ярослав Іваночко

Стан психічного здоров'я голови Київської міської державної адміністрації Леоніда Черновецького нарешті перевірять. На засіданні Тимчасової комісії Верховної Ради з питань розслідування діяльності міської влади одноголосно було прийняте рішення про проведення психіатричної експертизи київського градоначальника. Комісія вже звернулася до Міністерства охорони здоров'я з проханням надати допомогу в організації психіатричної експертизи мера.

Скасовані вибори

Ярослав Іваночко

Відбудуться чи ні вибори до Тернопільської обласної ради завтра? Над цим питанням останнім часом напружено працювали і прихильники перегонів, і їхні противники.

На користь господарів

Напевно, чи не найголовнішим питанням у вболівальників цього четверга було те, чому два матчі за участю українських команд проводилися в один час? Адже дуже хо­тілося побачити як і перше українське дербі в єврокубках, так і принципове російсько-українське протистояння в Москві. Але нас змусили вибирати і нервово перемикати канали, аби  не пропустити най­цікавіше в обох поєдинках.

Утилізація Ющенка

Ігор Гулик

Нарешті вголос сказано те, що вже давно визріває у думках переважної більшості політиків і пересічних громадян. Сказано вголос, з телеекрана, причому одним із недавніх "любих друзів" Президента. Микола Мартиненко, лідер київського НСНУ, вважає, що майбутнє його партії можливе тільки без нинішнього очільника Віктора Ющенка.

Урятоване зі Львова

Добре поставленим голосом університетського лектора Марек Краєвскі урочисто і піднесено читає аудіо­версію одного зі своїх детективних романів знаменитого вроцлавського, точніше, бреслауського циклу. Його читання виразне і старанне, можливо, трохи занадто старанне, ледь помітно штучне і манірне, зате досконало витримане у консервативній манері акторського читання літературних текстів.

Безформний краєвид

Ось історія, яка кілька днів тому блимнула у кримінальних хроніках і вже лягла в архів без жодного резонансу. В одному з провінційних містечок Львівщини місцевий студент поранив ножем у живіт шістнадцятирічну школярку, після чого заніс скривавлену дівчину на подвір'я будинку і зґвалтував. "Початок весни вирізнявся сплеском жорстоких злочинів", - резюмували "правоохоронці". От і все.

Кіно французькою

Катерина Сліпченко

Від четверга в арт-залі "Кінопалацу" триває програма фільмів "Франкофонія. Світ кіно". Організатори Тижня франкофонії, серед яких посольства  франкомовних країн (зокрема, Франції, Канади, Бельгії, Швейцарії тощо) та компанія "Артхаус-трафік", пропонують кілька фільмів з тих куточків землі, де говорять французькою...

Витончені та благородні

Ярина Коваль

Виставка "Жінки світу" триває в "Зеленій канапі"

Емоція та інтелект у рівновазі

Ярина Коваль

Виставка кераміки та малярства члена Спілки художників України, доцента Інституту архітектури Національного університету "Львівська політехніка" Ярослава Шеремети у Національному музеї у Львові стала для митця ювілейною - 3 березня він відзначив 70 років.

0.9840 / 1.6MB / SQL:{query_count}