Боржомі закликає жити до ста

Демографічна ситуація в Україні зараз найгірша в Європі – показник загальної смертності населення вдвічі перевищує аналогічний показник у країнах ЄС

Демографічна ситуація в Україні зараз найгірша в Європі – показник загальної смертності населення вдвічі перевищує аналогічний показник у країнах ЄС. Українці працездатного віку вмирають у 2-4 рази частіше, ніж громадяни Євросоюзу. А середня тривалість життя в нашій країні на 10-12 років менша, ніж у країнах ЄС.

Прагнучи привернути увагу до цієї проблеми, дати привід людям замислитися над актуальними питаннями власного здоров'я, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) за підтримки медичних фахівців виступив ініціатором масштабного дослідження. Розуміючи соціальну значимість зазначеної проблеми, КМІС звернувся по допомогу до торгової марки “Боржомі”, яка згодом підтримала ініціативу.

Дослідження показало, що 88% українців мають ті чи інші проблеми зі здоров'ям, але тільки 29% наших співгромадян – мешканців великих міст – сприймають це як проблему. Необхідність же в оздоровленні та очищенні організму усвідомлюють лише 57% громадян України.

Головним результатом співпраці соціологів, медиків і ТМ “Боржомі” стала масштабна соціальна ініціатива “Наша мета – жити до ста!”. Відповідно до її програми 17 обласних центрів України та Київ відвідали кваліфіковані лікарі-гастроентерологи.

Львів став одним із перших міст на цьому маршруті – у центральній частині міста автобус з лікарями-волонтерами та сучасним обладнанням перебував три дні. Мешканці міста мали змогу безкоштовно пройти загальну діагностику організму, отримати консультацію та рекомендації фахівців щодо результатів тестування, правильного харчування і в цілому очищення організму.

Як зазначила уповноважений представник зі зв'язків з громадськістю IDS Group Ukraine Марина Соловйова, мета цієї акції полягає в тому, щоб допомогти українцям дізнатися більше про власне здоров'я.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8642 / 1.53MB / SQL:{query_count}