Чужої біди не буває

"Пошта" уже писала про те, що родина Вікторових зі Львова звертається до всіх людей, яким не байдужий чужий біль, допомогти зібрати гроші на операцію для сина Григорія.

"Пошта" уже писала про те, що родина Вікторових зі Львова звертається до всіх людей, яким не байдужий чужий біль, допомогти зібрати гроші на операцію для сина Григорія. Хлопчик втратив слух після перенесеного менінгіту. Але він говорить, навчається у  загальноосвітній школі. Хлопчик, за висновками фахівців, може чути, нормально розвиватися,  але йому потрібна кохлеарна операція, іншими словами вживити штучне вухо. Такі операції роблять і за кордоном, і у нас, в Києві. Але вони дорогі, коштують 27 тис. євро (22 тис. євро коштує лише сам імплантат). Рідним без допомоги добрих співчутливих людей цієї суми не зібрати.

Від часу виходу  матеріалу "Мамо, я тебе чую!" (№ 23) минув місяць. За цей період родина Вікторових зрозуміла, що вона не сама у своєму горі. На її прохання допомогти вже відгукнулися десятки людей - знайомих і зовсім не знайомих. Вони пропонували батькам і хлопчику матеріальну і моральну підтримку, що зараз для родини дуже важливо, бо вона була на межі відчаю.

Днями свою допомогу Григорію запропонувала родина Романиків з Дрогобича. Батьківський розпач їм добре знайомий, бо вони також були у схожій ситуації - у їхнього сина Максимчика було виявлено важку недугу. Рідні рятували сина як могли, до його порятунку також долучилися щирі небайдужі люди. Та, на превеликий жаль, хвороба перемогла. Батьки Максимка, мабуть, як ніхто інший, розуміють біль рідних Григорія, тож на його лікування перерахували 1000 доларів.

Загалом спільними зусиллями львів'ян і мешканців Львівщини на операцію для восьмирічного Григорія Вікторова вдалося зібрати 25 тис. грн. Велике спасибі всім, хто долучився до цієї благодійної акції.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8100 / 1.53MB / SQL:{query_count}