Врятовані серця

Протягом трьох останніх днів червня у дитячому кардіохірургічному відділенні Львівської обласної клі­нічної лікарні працювала бригада французьких лі­карів.

Протягом трьох останніх днів червня у дитячому кардіохірургічному відділенні Львівської обласної клі­нічної лікарні працювала бригада французьких лі­карів. За їх участю львівські кардіохірурги провели три складних операції на "відкритому" серці , а також проконсультували батьків 30 дітей із вродженими вадами серця з різних куточків України. Трьох маленьких пацієнтів запросили для хірургічного лікування у Страсбурзі.

У складі бригади був ке­рівник кардіохірургічної клініки в Страсбурзі,  професор Бернард Айзенманн, кардіолог і директор Програми Люксембурзького Червоного Хреста Ричард Шнайдер, інженер Габрієл Спеліні та голова компанії "General Electric" в Женеві Александер Пітерс.

Співпраця між львів­ськими та французькими кардіохірургами, як розповів "Пошті" завідувач дитячого кардіологічного відділення Микола Коник, розпочалася давно. Перші кількаденні візити колег із Франції були ще в 1995, 1997 роках, а з 2000-го вони почали приїжджати регулярно. За участю професора Бернарда Айзенманна в дитячому кардіохірургічному відділенні прооперовані 64 маленькі пацієнти, 60 з них - в умовах штучного кровообігу. 250 дітей з різних регіонів України зі складними вродженими вадами серця прооперовані  в кардіохірургічній клініці Страсбурга.

Дитяче кардіологічне відділення у Львові, мабуть, не розвивалося б так інтенсивно, якби 1996 року Люксембурзький Червоний Хрест активно не підтримав його організацію у Львів­ській обласній клінічній лікарні. Для поліпшення діагностики він подарував від­діленню новий ангіографічний комплекс, виробництва OEC ("General Electric"), оновив обладнання реанімаційного відділення кардіохірургічного центру, згодом повністю укомплектував дитячу реанімаційну палату. Днями керівництво Люксембурзького Червоного Хреста прийняло рішення закупити для дитячого кардіохірургічного центру суперсучасне обладнання, серед якого й  ангіографічний апарат виробництва "General Electric".

17.08.2014 23:35
http://vk.com/id159015867

ДОБРІ ТА ЧУЙНІ ЛІКАРІ У рідному місті Львові, по вул.Чернігівська 7, знаходиться Дитяче кардіохірургічне відділення Львівської ОЛК. Тут працюють добрі та чуйні лікарі. Вони відчувають біль та прохання кожної дитини, яка до них звертається за допомогою. У 2006 році ми з моїм сином Валерієм сюди також звернулися. Моя дитина народилася із вадою серця ДМШП. І 29 червня 2006р. мого сина успішно прооперували. Операцію проводив Коник Микола Володимирович. Дит.лікарем була Телішевська Марта Юріївна. Фактично 29 червня стало другим днем народження мого сина. Лікування проводилося при фінансовій підтримці Програми допомоги дітям України” Українського Дару Життя”(США). Минувши це все, хочу сказати матерям, у яких на руках хвора дитина із вадою серця, щоб зверталися у Дитяче кардіохірургічне відділення ОЛК. Тут Вас вислухають, зрозуміють та допоможуть. Також, хочу звернутися до лікарів, в яких добре серце та золоті руки: Коника Миколи Володимировича, Петрова Віталія Федоровича, Пастернак Ольги Володимирівни. Я дуже рада, що Ви витерли мої материнські сльози, переживання та страх. Все життя буду вдячна Вам і буду молитися за Вас, щоб Господь благословив Ваше життя. Низький уклін Вам і найщиріші побажання від матері сина Валерія з Львівщини


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8186 / 1.57MB / SQL:{query_count}