Вислухають і допоможуть

Де на Львівщині захисники, захисниці та їхні рідні можуть безоплатно отримати психологічну допомогу: перелік локацій

На Львівщині захисники, захисниці та їхні рідні мають можливість звернутися за психологічною допомогою до центрів ментального здоров’я, а також взяти участь у психологічних групах на базі громадських організацій і пройти психологічну реабілітацію. 

Центр ментального здоров’я Лікарні святого Пантелеймона

Центр надає безоплатні консультації кваліфікованих психотерапевтів для військових та членів їхніх сімей за такими напрямами: консультація та психотерапія дорослих; допомога дітям та підліткам; консультація та терапія сімейних пар; індивідуальна та групова терапія; арттерапія.
Контакти:
– адреса: м. Львів, вул. Мазепи, 25;
– телефон: (032) 258-11-81; (067) 689-76-55.

Центр ментального здоров’я у 1-шій міській поліклініці Львова

Допомога з різними проблемами ментального здоров’я: обсесивно-компульсивні розлади (ОКР); агресія; депресивні стани; страх; психосоматичні, психотичні розлади; посттравматичний стресовий розлад та гостра реакція на стрес; тривожні розлади (фобії, панічні атаки); розлади харчової поведінки; біполярний розлад.
Контакти:
– адреса: м. Львів, вул. Римлянина, 2;
– телефон: (067) 107-04-36; (032) 275-69-47; (067) 522-31-32.

Сучасний центр психічного здоров’я

Допомога з різними проблемами ментального здоров’я: обсесивно-компульсивні розлади; агресія; депресивні стани; страх; психосоматичні, психотичні розлади; посттравматичний стресовий розлад та гостра реакція на стрес; тривожні розлади (фобії, панічні атаки); розлади харчової поведінки.
Контакти:
– адреса: м. Львів, вул. Виговського, 32;
– телефон: (096) 021-95-73; (093) 609-88-15.

Центр психічного здоров’я

Центр надає такі послуги: психологічна діагностика та консультування; психотерапія (індивідуальна, групова, арттерапія, музикотерапія); психіатрична діагностика та фармакологічне лікування.
Контакти:
– адреса: м. Львів, вул. Симоненка, 4;
– телефон: (067) 676-38-39 (запис до психіатра, психотерапевта); (093) 230-81-50.

Центр психічного здоров’я

Центр працює з такими розладами: депресивні; тривожні (фобії, панічні атаки); обсесивно-компульсивні (ОКР); розлади харчової поведінки; психосоматичні; посттравматичний стресовий розлад та гостра реакція на стрес; психотичні.
Також працівники центру допоможуть подолати кризові ситуації, дадуть відповіді на запитання щодо розвитку та виховання дітей та підтримають особистісний розвиток.
Контакти:
– адреса: м. Львів, вул. Медової Печери, 1;
– телефон: (067) 345-17-34. 

Інтерактивна карта надавачів медичної допомоги за напрямом «Психологічна та психіатрична допомога»

Карта надавачів психологічної та психіатричної допомоги складається з інформації про надавачів медичної допомоги за однойменним напрямом. Основні дані про надавачів медичної допомоги представлені у вигляді карти з деталізацією за видами допомоги. У таблиці під картою наведена інформація про громаду, адресу, контакти (телефон) місця надання послуг, а також назву пакету послуг, на надання яких у надавача є договір з НСЗУ.
На сторінці також вказана загальна інформація про кількість надавачів, кількість місць надання послуг, кількість лікарів.
Для швидшого та ефективнішого отримання інформації про надавачів медичних послуг можна використовувати фільтри на такі категорії: область, громада, населений пункт, надавач допомоги, вид допомоги, посада лікаря.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8498 / 1.55MB / SQL:{query_count}