Був боулінг, риболовля, а тепер – іпотерапія

Пацієнти Центру НЕЗЛАМНІ спробували новий вид реабілітації

Команда Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) у Львові не втомлюється шукати нові методики реабілітації для пацієнтів. Зокрема, нещодавно спробували новий спосіб – іпотерапію. Саме вона поєднує обидві складові успішного відновлення: фізичного та психологічного.
«Іпотерапія – це лікувальний метод, під час якого відбувається взаємодія людини зі спеціально навченим конем. Така терапія охоплює обидва основні напрямки реабілітації: психологічний та фізичний. По-перше, протягом взаємодії з конем людина отримує нові позитивні емоції. Іпотерапія добре впливає саме на пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом. Вона допомагає їм позбутися нав’язливих думок і розслабитися, поліпшує сон та загальний психоемоційний стан. По-друге, їзда верхи розвиває координацію. А у випадку наших незламних пацієнтів дає напруження саме на ті м’язи, які мають працювати під час ходіння на протезі. А це є дуже важливим для людей з ампутаціями. Також завдяки цій методиці пацієнти розвантажуються м’язево», – пояснює фізична терапевтка Центру НЕЗЛАМНІ Роксоляна Шміло. І додає, що вже після першого сеансу іпотерапії у пацієнтів значно покращився настрій.

До слова, пацієнти Центру НЕЗЛАМНІ також грають у боулінг, аби відновити координацію рухів; стріляють з лука, аби зміцнити м’язи тіла; малюють, аби подолати стрес. А також рибалять. Це нові види фізичної та психологічної реабілітації, що мають ефективні результати.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8548 / 1.53MB / SQL:{query_count}