Ранні симптоми глаукоми: чому важливо вчасно звернутися до офтальмологів

Глаукома – небезпечне хронічне захворювання очей, що характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску. Через пізнє звертання до офтальмологів та без належного лікування ця хвороба неминуче призводить до сліпоти. У всьому світі глаукома є однією з причин втрати зору. Варто закцентували, що втрата зору часто відбувається непомітно, поступово і в багатьох випадках безболісно – зазначають медики Львівської обласної клінічної лікарні.
«Надзвичайно важливим є своєчасне звертання до офтальмологів, а ще потрібно звертати увагу на симптоми та ознаки глаукоми: виражений біль в очних яблуках, відчуття важкості і тиску, головний біль, світлобоязнь, поява райдужного ореолу навколо джерел світла, прогресуюче звуження полів зору, зниження гостроти зору, порушення кольоросприйняття та адаптації до освітлення навколишнього середовища, що змінюється. Важливо, що підвищений ризик мають люди з діабетом, судинними захворюваннями, ті, в кого були травми та операції на очах, а також ті, хто має спадковий фактор», – каже експертка департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА з офтальмології Олександра Павлів.
В офтальмологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні готові допомогти і надати професійну допомогу. Окрім обстеження та діагностики, мовиться і про лікування: консервативне, лазерне і хірургічне. Якщо неефективне консервативне і лазерне лікування, не вдається досягти необхідного ефекту, шляхи відтоку рідини створюються хірургічним шляхом. 
Офтальмологічне відділення ЛОКЛ: м. Львів, вул. Юрія Руфа, 35. Тел. 275-50-51
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8495 / 1.53MB / SQL:{query_count}