Протезування в Україні є безоплатним!

В Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок: 050-177-68-397

Для підтримки осіб, які втратили кінцівки та задля впровадження якісних технологій протезування в Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок: 050-177-68-39.
Спеціалісти гарячої лінії нададуть відповіді на ваші запитання, зокрема: як отримати протез кінцівки в Україні; які протези можливо отримати в Україні; де в Україні виготовляють якісні протези; як підготуватися до протезування; як навчитися користуватися протезом. Про це інформує Міністерство соціальної політики України.
Також, ініціатива сприяє покращенню та розвитку вітчизняної галузі протезування кінцівок.
Протезування в Україні є безоплатним, як для цивільних, так і для військових, адже витрати покриває держава. 
Людина, яка має потребу у протезно-ортопедичному виробі, обирає самостійно із визначеного переліку протезне підприємство. Зі свого боку, підприємство підбирає та призначає протезно-ортопедичний виріб (засіб реабілітації), який відповідає функціональним можливостям людини. 
До кожного індивідуального засобу реабілітації підприємство видає настанову щодо експлуатації і талон на гарантійний ремонт. На сьогодні особи, яким визначено потребу у забезпеченні засобами реабілітації забезпечуються ними безоплатно за рахунок державних коштів, в межах граничної ціни на такі вироби.

Protez Hub – Проєкт Підтримки Протезування в Україні працює в Україні з 2015 року, залучаючи фахівців з США, Великобританії, Канади, Австралії та країн Європи, у партнерстві з міжнародними та українськими фондами, компаніями, підприємствами.
Мінсоцполітики, Protez Hub та Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю співпрацюють, щоб більше людей, яким потрібне протезування, дізналися про державну програму забезпечення протезами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8929 / 1.53MB / SQL:{query_count}