Іноземна допомога Львівському перинатальному центру

Чехи передали медзакладу дизель-генератор, а італійці – інкубатор для «поспішайок»

Львівський обласний перинатальний центр отримав завдяки італійським партнерам новий неонатальний інкубатор. Як зазначила членкиня Опікунської ради перинатального центру, депутатка Львівської облради Наталія Галецька, новий неонатальний інкубатор фірми Drager дозволяє транспортувати та виходжувати немовлят, а особливо передчасно народжених діток.
«Символічно, що обладнання передане у різдвяний період. Ми вдячні компанії Spencer та Lorenzo Gualtieri – італійському виробнику медобладнання за логістику і доставку до дверей медзакладу. А керівництву пологового – за мудру ініціативу та потужну співпрацю. Дуже тішуся, що з початку року вдалося реалізувати добру справу», – каже Наталія Галецька.

Окрім цього, перинатальний центр, Львівська обласна лікарня і Стрийська центральна районна лікарня отримали від Чеської Республіки дизель-генератори великої потужності загальною вартістю 400 тисяч євро. Тепер у перинатальному центрі є генератор потужністю 630 кВт, обласна клінічна лікарня – має 2 генератори потужністю 275 кВт, Стрийська лікарня – генератор потужністю 830 кВт.
Передав вантаж опорним закладам охорони здоров’я генконсул Чеської Республіки у Львові Давід Нови, генератори придбало МЗС Чеської Республіки, закупівлею і доставкою генераторів займався благодійний фонд «Крила Надії».
«Новий генератор – це 100% потреби перинатального центру, в разі необхідності. Електроенергія – це світло, тепло та затишок для перинатального світу. Дякуємо благодійникам», – кажуть у медзакладі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8339 / 1.53MB / SQL:{query_count}