Американські медики допомагатимуть львівським

Перші візити заплановані на березень 2023-го – у Перше медоб’єднання приїдуть реконструктори, пластичні хірурги та військові лікарі

До Львова приїде три команди американських лікарів, котрі допомагатимуть українцям. Про це під час зустрічі домовився міський голова Львова Андрій Садовий із пластичним хірургом з США Стівеном Ортеном. Американець відвідав Львів вперше на початку повномасштабного вторгнення. Після цього повернувся додому в Даллас і зібрав кілька десятків американських лікарів, котрі хочуть приїхати до Львова та допомогти в лікуванні.
Зокрема, приїхати у Перше медоб’єднання мають американські реконструктори, пластичні хірурги та військові лікарі. Перші візити заплановані на березень 2023 року, інформує пресслужба Львівської міськради.
«Коли я вперше побував у Львові, – я закохався у ваше місто і у ваших людей. Був вражений професійністю ваших лікарів з Першого ТМО. Сьогодні я вже втретє у Львові. Плануємо приїхати з командою навесні та максимально допомогти українським колегам із порятунком людей», – сказав Стівен Ортен.
Мер Львова презентував лікарю екосистему реабілітації НЕЗЛАМНІ, яку розбудовують на базі Першого ТМО. 
«Центр реабілітації такого масштабу ми будуємо в Україні вперше. Тому нам потрібна допомога у всьому: в ідеях, технологіях, в навчанні, в обміні досвіду. Тому ваші візити і наміри ваших колег дуже цінні не лише для нашого міста, але й для всієї України. Адже у наших лікарнях перебувають пацієнти з різних куточків країни», – сказав Андрій Садовий.
За час повномасштабного вторгнення у центрі НЕЗЛАМНІ у Львові допомогу отримали понад 7 тисяч поранених українців. Це військові та цивільні, дорослі й діти.
Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) Першого медоб’єднання Львова – унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези – тут їх виготовляють. У центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. 
Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7830 / 1.54MB / SQL:{query_count}