Відновлення та якісна медична допомога: для захисників відкрили реабілітаційне відділення

У відділенні зможуть лікуватись одночасно 50 військових

На базі Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи відкрили реабілітаційне відділення для захисників і захисниць України. Реалізували проєкт за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям на чолі з Ганною Крисюк. 
У лікарні відновили 10 палат, які розфарбували патріотичними зображеннями, адміністративну частину, ординаторські, коридори, закупили інвентар, побутову техніку, телевізори, засоби гігієни, постіль, книги. Загальний бюджет проєкту – 3 млн грн. Відділення зможе лікувати одночасно 50 військових, інформує пресслужба Львівської облради.
«Тішимося, що вдалося відремонтувати приміщення, облаштувати їх. Вже заразу палатах приймають перших пацієнтів на реабілітацію. Захисники заслуговують на те, щоб перебувати в належних умовах і мати якісне лікування у медзакладах», – зазначив директор госпіталю Максим Прикупенко. 
«Цей проєкт був для нас ключовим. Хлопці, які втратили руки, ноги, перебувають у важкому психоемоційному стані й заслуговують на те, щоб проходити реабілітацію та лікування в комфортних умовах. Майже усі, хто долучається до роботи Міжнародного штабу допомоги українцям, одностайно підтримали ідею відновлення цього реабілітаційного відділення», – каже співініціаторка проєкту Ганна Крисюк.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8396 / 1.53MB / SQL:{query_count}