Чому важливо перевіритися на ВІЛ та вірусні гепатити?

Центр громадського здоров’я закликає українців протестуватися на ВІЛ та вірусні гепатити. Важливо дізнатися про свій статус якомога раніше. Сьогодні ВІЛ та вірусний гепатит B – можна контролювати, а вірусний гепатит С наразі належить до виліковних захворювань. 
Чому зараз, у час війни, кожному і кожній важливо перевіритися на ВІЛ та вірусні гепатити? Більше мільйона українців не знають, що інфіковані вірусним гепатитом С. А кожен третій ВІЛ-позитивний українець не знає про свій ВІЛ-статус. Вчасне виявлення вірусів в організмі гарантує найменшу шкоду вашому здоров’ю. Адже що раніше вірус знайдено, то раніше людина потрапляє під медичний нагляд і розпочинає лікування.
Наразі повністю вилікуватися від ВІЛ неможливо. Натомість сучасна антиретровірусна терапія гарантує повноцінне та здорове життя усім людям, які мають ВІЛ. Вірусного гепатиту С можна позбутися повністю за 3 або 6 місяців. Держава закуповує якісні та безпечні ліки, які може отримати кожен хворий на вірусний гепатит С. Лікування вірусного гепатиту В довготривале.
В Україні тестування на ВІЛ і гепатити є доступним. Це безкоштовно, безболісно і потребує лише краплі крові та 15 хв вашого часу.
Пройти швидкий тест на вірусні гепатити та ВІЛ можна безоплатно у свого сімейного лікаря. Скористатись опцією швидкого тестування можна також на базі громадських організацій. Зробити швидкий тест на ВІЛ та вірусні гепатити можна також у найближчому Центрі СНІДу чи кабінеті Довіри, у закладі охорони здоров’я України, що надає медичну допомогу в рамках 13 пакетів програми медичних гарантій, у тому числі амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу.
Підібрати найзручніші пункти тестування на ВІЛ можна з допомогою чат-бота у Телеграмі ТЕСТпоруч: http://t.me/HIVfree_bot.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8676 / 1.53MB / SQL:{query_count}