У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі розпочали лікувати від СМА

На Львівщині лікування потребують 26 дітей

Медики комунального закладу Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» розпочали лікування від СМА: перші дози препарату «Spinraza» отримало троє пацієнтів. Щоб розпочати лікування спінально м’язової атрофії, медики Центру пройшли тривалу підготовку та стажування за кордоном.
Як розповіли в лікарні, 8-річна Анастасія з Рівненщини стала першою пацієнткою, яка отримала першу дозу препарату Spinraza.
«Зараз дівчинка почувається добре. Першу дозу препарату отримали також двоє підлітків із Львівщини – 15-річна Аня і 13-річна Марта, які проходили постійну реабілітацію у Центрі.
Препарат Spinraza вводять у спинномозковий канал під загальним знечуленням. Після маніпуляції пацієнт повинен щонайменше 8 годин лежати на спині для рівномірного розподілу ліків. І щонайменше добу – під пильним контролем медиків.
На відміну від препарату «Zolgensma», який застосовують одноразово дітям до 2 років, «Spinraza» потрібно приймати пожиттєво – перші чотири дози накопичувальні з інтервалом у 14 днів, далі – підтримувальні ін’єкції щочотири місяці», - розповіла лікар-анестезіолог лікарні Іванна Андрейчук.
Зі слів педіатра Центру Марти Шеремет, на Львівщині лікування від СМА потребують 26 дітей, віком від 2 до 18 років.
СМА або спінальна м’язова атрофія - це захворювання, яке є найбільш поширеною генетичною причиною смерті дітей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8958 / 1.53MB / SQL:{query_count}