Транспортний інкубатор для Перинатального центру з Німеччини

Тепер у медзаклад перевозитимуть «поспішайок» з віддалених районів Львівщини

Львівському обласному перинатальному центр з Німеччини передали інкубатор для перевезення передчасно народжених дітей з різних куточків Львівщини. Медзаклад вперше отримав таке обладнання. Інкубатори, які були у Центрі дотепер, дозволяли перевозити малечу лише між відділеннями закладу, інформує Департамент охорони здоров'я Львівської ОВА. 
Новий інкубатор має безперебійне живлення, посилену амортизаційну базу, що зменшує вібрації при транспортуванні, забезпечує оптимальні температуру та вологість для передчасно народженої дитини. За допомогою нього у Львівський обласний перинатальний центр транспортуватимуть «поспішайок» з віддалених районів області.
Також у Перинатальний центр передали офтальмоскоп, апарат для лазерної корекції зору недоношеним діткам та медикаменти на понад 10 тисяч євро. Загальна вартість допомоги – понад 120 тисяч євро. 
«Дякую нашим німецьким друзям – лікарні Ернста фон Бергмана, громаді міста Потсдам та медикам Дрездена за допомогу, яка рятує життя, - зазначив очільник Львівщини Максим Козицький. - З клінікою Ернста фон Бергмана Львівщина співпрацює уже понад 5 років. Від початку повномасштабної війни медзаклад вп'яте надає гуманітарну допомогу Україні. Раніше нам передавали ліки для «поспішайок», апарати ШВЛ, рентген-апарати, які ми скеровували у медзаклади Миколаєва, Чернігова, Києва, Харкова, Сіверськодонецька та інших міст».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8132 / 1.53MB / SQL:{query_count}