Прийдіть на обстеження на цифровому мамографі!

У Львівському обласному перинатальному центрі запрацював кабінет діагностики патології молочних залоз

У Львові у Міжнародний день здоров'я жінок у Львівському обласному перинатальному центрі відкрили кабінет діагностики патології молочних залоз. «Наголошуємо жінкам на необхідності профілактичних обстежень. Важливо, що цей розвитковий крок у Львівському перинатальному центрі реалізований власними коштами, заробленими через фінансування пакетів медичних послуг НСЗУ», – зазначила Марія Малачинська, керівниця Львівського перинатального центру. 
«Рак молочної залози займає перше місце в структурі онкологічної захворюваності серед жінок. На жаль, вік цієї недуги молодшає. Як свідчить європейський досвід, виявлений на ранніх стадіях рак молочної залози, приблизно у 90% є виліковним. Тому скористайтеся можливістю: прийдіть на обстеження і переконайтеся, що ви здорові! Адже ви необхідні та важливі для своїх дітей, чоловіків, сім'ї та родини. І найголовніше: намагайтеся жити без негативних емоцій, незважаючи ні на що, і любити те, що ви робите, і тих, хто поруч з вами!» – каже Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА.
Цифрова мамографія має високу ефективність у віці понад 40 років і дозволяє діагностувати патологію молочної залози задовго до того, як пацієнтка зможе виявити її самостійно. Найвищі показники захворюваності у жінок 60-69 років. За останні 10 років в Україні частота виникнення даної онкопатології у пацієнток від 19 до 39 років зросла на 35%, інформує Департамент охорони здоров'я Львівської ОВА. УЗД молочних залоз з профілактичною метою рекомендоване дівчатам та жінкам до 40 років.
«Приємно, що наш колектив своєю повсякденною працею здатний реалізовувати не лише надання якісних медичних послуг, а й забезпечувати розвиток нашого Центру. Дякую пацієнтам за довіру! Ми завжди готові покращуватися в режимі «постійно», аби доводити та зміцнювати своє лідерство на ринку надання медичних послуг», – каже Марія Малачинська.


Інноваційний цифровий мамограф Planmed Clarity 2D для скринінгової та діагностичної мамографії дозволяє проводити обстеження максимально безболісно та комфортно для пацієнток. За показами обстежують вагітних та породіль. Запрошують всіх охочих на комплексні обстеження. Попередній запис за телефоном: (096) 194-20-75.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9031 / 1.54MB / SQL:{query_count}