Щастя – бачити!

Львівські лікарі допомогли пацієнтці з Донецька вперше побачити своїх трьох донечок

Спеціалісти лікарні св. Луки Першого медоб’єднання Львова, завдяки підтримці благодійників, виконали операцію, після якої пацієнтка із Донецька отримала змогу побачити світ і трьох власних дітей. Наталя втратила зір під час вагітності і багато років мріяла побачити своїх донечок. До втручання лікарів катаракта очей загрожувала жінці пожиттєвою сліпотою.
Коли лікарі зняли з очей Наталі пов’язки, вона проплакала годину. Жінка затуляла очі від яскравого світла і не могла повірити в те, що бачить найрідніших. Діти і чоловік плакали разом з нею.
«Наталя почала втрачати зір ще у дитинстві. Діагноз «вроджена катаракта обох очей» їй поставили у рідному Донецьку. Народивши першу донечку, жінка ще бачила тіні та розрізняла яскраві кольори. А от під час вагітності другою – три роки тому – осліпла повністю. Грошей на заміну кришталиків, які подарували б їй зір, родина не мала. Доньку Наталя змушена була пізнавати завдяки дотикам і запахам. В останню мирну ніч – 23 лютого – жінка народила ще одну дитину, яку теж ризикувала ніколи не побачити.
Однак евакуйована з дітками Наталя потрапила у правильне місце – до нашої лікарні. У відділенні офтальмології її не просто обстежили, а запропонували безоплатну операцію. Дороговартісні імпланти для жінки придбали благодійники», – розповідають у лікарні.
Наталя, мрія якої здійснилася, проходить реабілітацію. Після повного одужання планує піти вчитися – хоче стати соціальним працівником і допомагати іншим. 
«Жінка і весь наш колектив безмежно дякує всім, хто долучився до здійснення дива! Вірте, мрії здійснюються! Тим паче, коли у нас одна мрія на всіх», – наголошують у Першому медоб‘єднанні Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8712 / 1.53MB / SQL:{query_count}