Побільшало викликів «швидкої»

Кількість виїздів бригад екстреної допомоги до пацієнтів із COVID-19 зросла більш як удвічі

Епідситуація на Львівщині загострюється: до медиків звертається все більше людей. Станом на сьогодні на Львівщині госпіталізовано 1898 пацієнтів, що становить майже 55% ліжкової мережі. Триває робота із розгортання резервних ліжок по різних лікарнях.
Медики готуються до збільшення кількості пацієнтів. Тому по кожній лікарні готують відділи або певні сектор, в яких можуть перебувати пацієнти із ковідом у форматі ізоляторів. Почастішали також виклики екстреної допомоги.
«Бригади екстреної медичної допомоги щодоби впродовж останніх тижнів здійснюють більше ста виїздів до ковідних пацієнтів. Майже 70% - це первинні пацієнти, які ще не звертались до медиків з підозрами на коронавірус. Відтак більше половини із цих хворих доводиться шпиталізувати», - розповів керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.
Упродовж жовтня медики швидкої приїхали до пацієнтів із підозрою на коронавірус 3258 разів, тоді як у липні ця цифра становила 1248.
«Часто люди, які телефонують на 103, не розуміють, в яких випадках їм слід звертатися до сімейного лікаря, а коли справді треба викликати екстрену медичну допомогу. Та наші диспетчери й лікарі-консультанти намагаються допомогти кожному. За тиждень ми надаємо понад 5 тисяч консультацій», - розповів Андрій Васько.
На виклики пацієнтів Львівської області виїжджає понад 130 бригад. Загалом в Україні працює 25 регіональних центрів екстреної медичної допомоги, в системі якої працює майже 3 тисячі бригад.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8438 / 1.53MB / SQL:{query_count}