Поговоріть із #ВАРТОЖИТИ

У листопаді розпочне роботу кол-центр із підтримки онкопацієнтів та їхніх близьких

В Україні є 1 300 000 онкохворих. Щодня 450 українців дізнаються, що у них рак, інформує Міністерство охорони здоров’я. Тривожність, страх, апатія, депресія – неповний перелік емоційних станів, що супроводжують людину на різних стадіях боротьби з раком.
Такі симптоми аж ніяк не сприяють швидкому одужанню, а лиш погіршують загальний стан пацієнта. Вкрай рідко людина може впоратись з цими емоціями самотужки. У листопаді в Україні розпочне свою роботу кол-центр з підтримки онкопацієнтів та їхніх близьких від Фундації #ВАРТОЖИТИ.
«Кол-центр #ВАРТОЖИТИ стартує без допомоги держави та міністерства. Ми рік працюємо над цим проєктом. Зробили вагон роботи, щоб це запустити фахово. Ми чекаємо на допомогу від держави, щоб запустити повноцінно. Наразі коштів нема. Такий кол-центр – революція для онкохворих, яким часто невтямки що робити, коли рак. Куди бігти та як жити з цією бідою. Повірте, я пережила рак і знаю, що кажу. Допомогти проєкту відбутися можна тут: http://vartozhyty.com.ua. Будьте здорові», – зазначає телеведуча Яніна Соколова.
Першою лінією допомоги, з якої розпочнеться всеукраїнська історія кол-центру, стане лінія безкоштовного таксі для онкопацієнтів, адже в умовах поширення гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, людям із вразливим імунітетом вкрай небезпечно користуватися громадським транспортом.
Після повноцінного запуску кол-центру #ВАРТОЖИТИ онкопацієнти та їхні близькі з будь-якого куточка України зможуть зателефонувати на єдиний короткий номер і безкоштовно отримати один із трьох видів допомоги:
– консультацію фахового онкопсихолога;
– відповідь експертів на усі питання, пов’язані з діагнозом: де знайти гроші на лікування, які ліки та послуги може та повинна надавати держава, як знайти «свого» лікаря, які аналізи здавати тощо;
– безкоштовне таксі до одного з державних онкоцентрів і назад додому.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ – це єдиний всеукраїнський координаційний центр безкоштовної допомоги і підтримки онкопацієнтів та їхніх родичів.
Без вихідних фахівці центру надаватимуть допомогу пацієнтам, яким поставили діагноз «рак».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8203 / 1.54MB / SQL:{query_count}