Covid-19 та грип: що спільного та як уберегтися?

Грип та коронавірусна інфекція – небезпечні та високо заразні захворювання, які можуть мати і легкий перебіг та лікуватися вдома під наглядом сімейного лікаря, і важку форму, яка може призвести навіть до летального випадку. Хвороби схожі за: симптомами – гарячка, кашель, втома; способом передачі – крапельним шляхом. Обома вірусними інфекціями можна заразитися одночасно, і тоді існує ризик тяжкого ураження легенів, складного перебігу хвороби та навіть призвести до смерті.
Щоб уберегти себе і близьких, дотримуйтеся рекомендацій: ретельно та часто мийте руки близько 40 секунд; тримайте дистанцію 1,5 метра від інших; там, де дотримуватися дистанції неможливо, одягайте маску; не торкайтеся очей, рота, носа; кашляйте та чхайте у згин ліктя чи одноразову хустинку. Якщо з’являються симптоми захворювання – терміново звертайтеся до лікаря.
Пам’ятайте: дотримання респіраторної гігієни та гігієни рук, вакцинація, здорове харчування, сон, фізична активність знижують імовірність розвитку важких форм Covid-19 та одночасного захворювання грипом, інформує Центр громадського здоров’я України. Наразі дуже важливо вакцинуватися медпрацівникам та людям, які перебувають у групі ризику, адже системи охорони здоров'я можуть зіткнутися з додатковим навантаженням через пандемію Covid-19.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8094 / 1.52MB / SQL:{query_count}