Задля безпеки

Пацієнтів перед плановими операціями безкоштовно тестуватимуть на коронавірус

Уряд погодив ініціативу міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо відновлення в Україні планових операцій та госпіталізацій. «На час карантину в нашій країні були скасовані планові операції, зокрема і госпіталізація пацієнтів. Зараз у нас уже є необхідність проведення планових операцій. Це будуть операції за життєвими показниками, які знизять ризик загрози життю пацієнтів», – наголосив міністр.
З його слів, щоб унеможливити випадки зараження медичних працівників під час планових операцій, всім пацієнтам в обов’язковому порядку робитимуть безкоштовне ПЛР-тестування на коронавірус. Людина, яка потребує госпіталізації, за направленням лікаря за місцем проживання повинна пройти відповідний тест, 2-3 дні перебувати в самоізоляції та тільки після підтвердження негативного результату ПЛР-тестування має право на необхідне лікування.
«Коли є підтвердження негативного результату. Людину госпіталізують до лікарні для планової операції. Це зроблено, щоб унеможливити внутрішньолікарняне поширення COVID-19», – зазначив міністр.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7975 / 1.52MB / SQL:{query_count}