Яйця: чому необхідно їх споживати

Вони є цінним натуральним продуктом, але можуть спричиняти алергію

Усупереч поширеній думці яйця не підвищують рівень холестерину, оскільки холестерин, який потрапляє в організм із харчовими продуктами, не відкладається в судинах!
“Відкладається тільки наш власний холестерин, який виробляє печінка. Яйця, навпаки, впливають на зниження рівня “поганого” холестерину завдяки лецитину”, – пояснює відома українська дієтологиня Світлана Фус, розповідаючи про переваги одного з найважливіших продуктів тваринного походження, який є невід’ємною частиною нашого раціону, – про яйця.
Світлана Фус каже, що яйця мають здатність зміцнювати імунітет, допомагають у боротьбі з несприятливим впливом довкілля, інфекціями та стресами, нормалізують обмін речовин, а також допомагають майбутнім мамам виношувати здорових малюків.
“Але варто пам’ятати: яйця можуть спричиняти алергію! Непереносимість буває різною – тільки жовтків, тільки білків, і тих, і тих. Алергіки повинні обов’язково відстежувати “приховані” яйця у харчових продуктах”, – веде далі дієтологиня.
Також варто зауважити, що в яйцях може бути сальмонела, тому споживати їх найкраще приготовленими. “Уникайте рецептів із сирими яйцями, якщо не впевнені у їхньому походженні, смажте яєчню до затвердіння жовтка, варіть яйця не менш ніж дві хвилини”, – радить Світлана Фус.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8045 / 1.52MB / SQL:{query_count}