Тепло, сухо і комфортно

Медики розповіли, як правильно одягатися, щоб не застудитися

Згідно з медичними дослідженнями, над­мір у одязі може лише нашкодити, а не убезпечити від хвороб! Лікарі запевняють, що популярні в народі міфи про те, що необхідно закривати шарфом рот, щоб не застудитися, або одягатися тепліше, можуть лише нашкодити. Зокрема, призвести до перегрівання, яке, на думку лікарів, набагато небезпечніше, аніж холод.
Тож у зимовий час дітей і дорослих потрібно загартовувати прохолодним повітрям, що допомагає зміцнити імунітет і не захворіти. Також потрібно частіше провітрювати приміщення, запускати всередину прохолодне зимове повітря. Це підвищить опірність організму. До речі, мода на короткі штани також не страшна. Головне відповідність температурного режиму і рухової активності. Якщо людина швидко ходить, то їй можна носити вкорочені штани або джинси – це не нашкодить здоров’ю. Те ж саме і при заняттях спортом. Якщо ви швидко рухаєтеся або біжите вулицею, одягайтеся легше.
Найголовніше взимку – тепле взуття на грубій підошві. Це вбереже тіло від переохолодження. А ось із вологим волоссям краще не виходити на холод – переохолодження гарантоване.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8125 / 1.52MB / SQL:{query_count}