Хоч зелені, проте корисні

Кому потрібно звернути увагу саме на зелені банани та чому вони корисні

Усім, хто категорично не хоче набирати зайву вагу, варто орієнтуватися на зелені банани, стверджують експерти. Виявляється, вони схожі на картоплю – чим довше вони зберігаються, тим вища концентрація в них крохмалю, глікемічний індекс і калорійність. Стиглі банани мають найвищий рівень цукру, а недостиглі зелені банани – найнижчий, пише Здоров’я.
Говорячи про те, кому корисні зелені банани, експерти додають: вживання цих фруктів вимагає хорошого функціонування травної системи. У разі хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту про вживання бананів потрібно проконсультуватися з лікарем.
Дієтологи наголошують: банани містять багато вітамінів та мінералів, вони дуже корисні. Якщо у людини немає проблем з травленням і потрібно контролювати вагу, то краще віддати перевагу зеленим бананам. Але пам'ятайте, що замінювати цими фруктами основний прийом їжі не можна – це десерт, який варто вживати після нього, щоб не викликати різкого “стрибка” цукру.
За даними наукових досліджень, зелені банани містять резистентний (нетравний) крохмаль, який має властивість підвищувати кількість корисних бактерій в кишечнику, що, в свою чергу, знижує ризик розвитку раку товстої кишки. Тим, кому вже доводилося чути про це захворювання у своїх родичів, зелені банани будуть також украй корисні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8377 / 1.54MB / SQL:{query_count}