Не виганяйте чоловіка на диван!

Спання в обіймах не просто корисне для здоров’я, а й значно покращує фізичний і моральний стан подружжя

Легко поринути в сон хочеться кожному з нас, особливо після важкого робочого дня. Але спати і отримувати від цього задоволення можна виключно в обіймах коханої людини, пише znaj.ua.
Існує кілька ознак, за якими можна визначити стосунки чоловіка і жінки. Варто лише поспостерігати, в якому положенні вони засинають. Якщо чоловік, який спить поруч, намагається обійняти кохану щонайміцніше – це означає, що він на підсвідомому рівні хоче захистити жінку навіть уві сні. В повсякденному житті закохані намагаються перебувати в тілесному контакті: торкнутися рукою тіла, обійняти, відчути тепло одне одного. Під час сну відбувається те саме – дотики тіл свідчать про те, наскільки люди близькі.
Існує міф, що чоловік після інтимної близькості засинає раніше від жінки. Насправді це не так! Чоловік у більшості випадків несвідомо засинає пізніше. Як стверджують психологи, це говорить про те, що він за своєю природою – захисник. Тому коли засинає його кохана, він охороняє її безпеку. Жінка засинає раніше від свого партнера, захищена та оповита любов’ю!
На думку вчених, якщо чоловік і жінка сплять разом, то після пробудження мають гарний настрій. А коли жінка з тої чи тої причини виганяє чоловіка спати на диван, то таким чином позбавляється ритуалу затишку і дотику тіл. Після такої ночі і в жінки, і в чоловіка настрій знижується до нуля. Люди, які сплять поодинці, піддаються частим стресами мають неспокійний сон. Тому якщо немає вагомої причини виганяти чоловіка на диван, краще цього не робити. Спільне подружнє ложе – найкраще місце для примирення!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8209 / 1.53MB / SQL:{query_count}