Парфуми: яких не варто купувати?

«Нещодавно хотіла купити парфуми. Проте ті, що мені сподобалися, були запаковані в поліетиленову плівку, тож попросила продавця магазину, аби вона мені їх розпакувала. Проте продавець відмовилася, мовляв, якщо розпакує, а я їх не візьму, хто тоді їх купить… Скажіть, будь ласка, чи має право продавець відмовитися розпакувати товар, та яких парфумів купувати не варто?» Марта Коник, м. Львів

Надія Бригінець, 
фахівець Управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області:
– Якщо плануєте купувати парфуми,  хочу дати вам кілька основ­них порад.
– У магазині на ваше прохання продавець зобов’язаний  розпакувати товар, який ви хочете придбати. До прикладу, перевірити, як працює розприскувач у парфумах чи в дезодоранті. Таке пояснення продавця, яке ви почули, є необґрунтованим! 
– Купувати парфуми  треба тільки в спеціалізованих магазинах, де їх зберігають із дотриманням відповідних температур. Парфуми, якими торгують на вулиці, не рекомендую брати, адже низькі температури взимку і високі влітку негативно впливають на якість товару. 
– Пам’ятайте, що парфуми на розлив не можна купувати! Такі вироби мають бути розлиті на спеціалізованих підприємствах і мати відповідне маркування. Крім того, парфуми непевного походження можуть містити небезпечні складники. 
– На упакованні обов’язково має бути вказаний вид продукції: parfum (парфуми), eau de toilette (туалетна вода, скорочено – EDT), eau de parfum (парфумована вода, EDP), eau de cologne (одеколон, EDC), а також склад виробу, номер партії (чотири цифри або одна літера на упакованні) повинен  збігатися з номером, вказаним на дні флакона. Якщо номер є тільки на упакованні або, навпаки, на дні флакона чи ці номери різні, такий товар – підробка. 
– Перед купівлею парфумів ретельно перевірте товар, адже він не підлягає обміну та поверненню.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7742 / 1.53MB / SQL:{query_count}