Який вид спорту найефективніший для схуднення?

“Майже через місяць розпочнуться новорічні та різдвяні свята. Хочеться гарно виглядати, вбратися у святковий одяг, а у мене з’явилося кілька зайвих кілограмів. Порадьте, будь ласка, який вид спорту найефективніший для схуднення?” Оксана Мацук, м. Львів

Іван Смолій, 
спортивний тренер:
– Якогось одного виду спорту, який би дуже швидко спалював жир, немає. Все суто індивідуально і залежить від багатьох чинників – вашого темпераменту, можливостей, мотивації, часу тренувань тощо. Чимало уваги при цьому ви повинні приділяти й правильному харчуванню. Лише регулярність і послідовність можуть наблизити вас до стрункості. 
Ефективними для спалювання жиру є:
* Аеробні тренування. Що частіші, то краще (в ідеалі – тричі на тиждень по 45 хвилин). Приблизно з 20 хвилини інтенсивних занять починається процес розщеплення жирів, ви втрачаєте калорії, відбувається активне вивільнення енергії з жирових клітин.
* Плавання. Під час таких занять відбувається навантаження на всі групи м’язів одночасно, і калорії починають зникати також приблизно з 20 хвилини. Оптимальний час плавання – 40-45 хвилин. Займаючись плаванням три-чотири рази на тиждень, цілком реально скинути до семи кілограмів надлишкової ваги.
* Ходьба. Ходіть неспішно, ніби прогулюючись. Рухи повинні бути активними, ритмічними.
* Їзда на велосипеді. Аби позбутися зайвих кілограмів, їздіть тричі на тиждень по годині. Робіть це по рівній дорозі в темпі середньої інтенсивності. Якщо хочете зміцнити м’язи ніг, їздіть по нерівній поверхні. Чудова альтернатива – велотренажер.
Крім цього, можете записатися на фітнес, танці, поки не так холодно, стати на ролики, а коли випаде сніг – на лижі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8787 / 1.53MB / SQL:{query_count}