Що краще – електрична зубна щітка чи звичайна?

“Під час останнього відвідування стоматолога почув, що мені, дружині і дитині варто замінити звичайні зубні щітки на електричні. Серед головних переваг, які він назвав, – ефективніше чищення зубів. Скажіть, будь ласка, чи справді електрична зубна щітка краща від звичайної?” Ігор Щур, м. Львів

Зоряна Холявка, 
стоматолог:
– Справді, електрична зубна щітка ефективніше чистить зуби завдяки рухомій головці. А ще вона зменшує тиск під час чищення зубів і менше травмує ясна. Електричні щітки краще від звичайних прибирають зубний наліт, що дозволяє уникати розвитку карієсу, особливо в дітей, і це доведене  багатьма клінічними випробуваннями.
Вибираючи електричну зубну щітку, звертайте увагу на кількість насадок і швидкість руху головки. Бажано, щоб вона мала кілька режимів чищення. У період звикання використовуйте повільніший режим, аби не травмувати зуби, згодом – швидший. Ще ефективнішими є щітки, які мають “обертальний” процес: спочатку головка щітки обертається в одному напрямку, а при перемиканні – в протилежному. 
Але… електричною щіткою ще треба вміти користуватися! Головку, яка рухається повільно, варто переміщувати від зуба до зуба і на поверхні кожного на кілька секунд затримувати її.
Однак таку щітку також потрібно змінювати кожні три місяці!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8315 / 1.53MB / SQL:{query_count}