Частіше усміхайтеся!

Усмішка дарує відчуття щастя, додає здоров’я і робить людину соціально успішною

Усмішка є виразним рухом м’язів обличчя, універсальним для всіх людей, незалежно від кольору шкіри, країни проживання, віку, статі, соціального статусу та культурних традицій. Усі люди на планеті Земля усміхаються, виявляючи цим мімічним рухом губ, очей та щік свій гарний настрій, доброзичливість, почуття задоволення чи радість від зустрічі з іншими людьми.
Науковці стверджують, що усміхатися надзвичайно корисно для здоров’я, оскільки усмішка запускає певні процеси в мозку людини, активуючи зв’язок між тілом та мозком. Це відбувається в лівій лобовій частині, яка відповідає за емоції щастя, пише сайт Живи активно.

Станьте щасливішими

Навіть якщо у вас кепський настрій, зробіть над собою зусилля і усміхніться до людей, які поряд із вами. Якщо ж ви на самоті, підійдіть до дзеркала і усміхніться до свого зображення. Відтак ваш мозок отримає сигнал, що ви щасливі, а організм почне виробляти ендорфіни – гормони, які покращують настрій. Коли ж ви, навпаки, набурмоситеся, то одразу ж почнете почуватися нещасним. Отож, геть плаксиву міну й насуплені брови! Нехай ваше обличчя завжди випромінює лагідну та веселу усмішку.

Усмішка підтримує здоров’я

Усмішка допомагає подолати стрес, позбутися втоми та виснаженості, а також зменшує відчуття тривоги. Коли сигнали, що ми щасливі, сягають мозку, організм, як правило, зменшує частоту дихання і серцевих скорочень. Зниження рівня стресу позитивно позначається на здоров’ї в цілому: унормовується артеріальний тиск, поліпшуються травлення і сон, нормалізується рівень цукру в крові. Дослідження свідчать, що в людей, які часто усміхаються, сміються, підвищується рівень антитіл, які борються з інфекціями та поліпшують роботу імунної системи.

Усмішка – шлях до успіху

Усміхнені люди виглядають упевненішими. Не соромтеся усміхатися на зборах, ділових зустрічах – тоді  колеги реагуватимуть на вас позитивно. Ви не лише виглядатимете привабливіше, але й справлятимете враження впевненої у собі людини, відповідальної та рішучої.

Щастям можна заразитися…  через усмішку

Усміхнена людина приносить щастя. Досить побачити її, як самому захочеться усміхнутися. Отже, виходить, що усмішка – заразлива. Що більше усміхнених людей довкола, то більше шансів, що ви постійно будете в чудовому гуморі. Тому щедро даруйте усмішки своїм друзям, рідним, колегам – і отримуйте навзаєм від них ці маленькі, але потужні імпульси щастя.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8678 / 1.54MB / SQL:{query_count}