Хочеться спати удень – спіть

Денний сон покращує пам’ять і розширює творчий потенціал

Багато хто із нас був би не проти трішки поспати вдень, але через брак часу відмовляє собі в такому задоволенні. Дослідження довели, що денний сон необхідний людині, оскільки має багато переваг для організму, пише сайт ОГО.

Переваги денного сну

* Денний сон робить людей щасливішими. Дослідження свідчать про те, що 30-хвилинний сон може змінити гормональний вплив цілої ночі поганого сну.
* Люди, які лягають подрімати вдень, менше схильні до стресу. Денний сон допомагає упоратися з дратівливістю і робить думки яснішими.
* Люди, які сплять удень, є продуктивнішими.
* Сила сну підвищує творчий потенціал. Дослідження доводять, що у людей, які можуть дозволити собі подрімати вдень, більш активна ділянка мозку, яка відповідає за креативність.
* Денний сон добре впливає на пам’ять. Дослідники з Університету Саара в Німеччині виявили, що люди, які дрімають серед дня, мають в п’ять разів кращу пам’ять, аніж інші.
* Денний сон допомагає стати красивішими. Дослідження показують, що додатковий сон може потенційно зупинити процес старіння, дозволяючи м’язам обличчя і шкіри відпочити.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8110 / 1.52MB / SQL:{query_count}