Зарядка для лінивих

Потягування в ліжку корисне для всіх

Щоби допомогти організму працювати швидше відразу після нічного сну, кінезотерапевти рекомендують щоранку виконувати “зарядку для лінивих”, пише newsyou.info. Лише кілька простих рухів відразу після пробудження допоможуть цілий день почуватися бадьоріше. До речі, необов’язково при цьому вставати з ліжка. Отож: 
– вмостіться зручніше у теплому ліжку і повільно витягніть стопи вперед – наскільки зможете, тепер потягніть їх до себе (повторіть вправу 10 разів);
– після цього покрутіть стопами в різні боки, щоб забезпечити хороший кровообіг і легкість у ногах на цілий день (виконуйте вправу хоча б 20-25 секунд, а краще ще довше);
– зігніть обидві ноги в колінах і почергово опускайте їх вниз – повільно і плавно (виконайте по 15 підйомів на кожну ногу, а ще краще більше).
Кінезотерапевти стверджують, що цей комплекс вправ не вимагає особливих зусиль, тому виконувати їх можна напівсон­ним. Проте користь від такої “зарядки” величезна: по-перше, прискорите циркуляцію крові і допоможете організму швидше прокинутися, що позитивно позначиться на вашому настрої та працездатності, по-друге, це чудова профілактика різних захворювань суглобів.
Варто додати, що експерти рекомендують відразу після пробудження випивати склянку теплої чистої води з кількома кружальцями лимона. Такий напій “підтягне” імунітет, запустить систему травлення і прискорить метаболізм. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8087 / 1.53MB / SQL:{query_count}