Перехід буде поступовим!

Жителі Левандівки стурбовані закриттям дитячого поліклінічного відділення на вулиці Роксоляни. Але хвилюватися не варто

Уже впродовж кількох місяців серед жителів мікрорайону Левандівка, особ­ливо серед батьків, у яких є неповнолітні діти, чути розмови про те, що дитяче поліклінічне відділення  Клінічної лікарні Львівської залізниці, що на вул. Роксоляни, 33-а, планують закрити. 
Батьки розгублені, адже не знають, куди доведеться водити дітей на огляд, на процедури (масажі, вакцинацію тощо), звідки, зрештою, викликати лікаря до хворої дитини… 
Тетяна Кухарська, завідувач дитячого поліклінічного відділення Клінічної лікарні Львівської залізниці повідомила “Пошту”, що на даний час батьки можуть бути спокійні: до нового року це поліклінічне відділення працюватиме в звичному режимі, дітям надаватимуть усі медичні послуги! 
“На перспективу планують перевести дитяче населення, яке зараз перебуває на обліку в дитячій поліклініці (а це понад 10 тисяч дітей) на обслуговування у 3-тю міську поліклініку, що на вулиці Повітряній (колишня Дорожня поліклініка), – повідомила Тетяна Кухарська. – Такий перехід відбуватиметься поступово, педіатрів перекваліфіковуватимуть у сімейних лікарів, тож  згодом діти ходитимуть на прийом до сімейних лікарів, які працюватимуть у приміщенні 3-ої поліклініки”. 
Дітей, чиї батьки працюють на залізниці, можуть перевести на обслуговування або в 3-тю поліклініку, або в дитячу поліклініку Клінічної лікарні Львівської залізниці,  що на вулиці Судовій, 7. Такі новації планують запроваджувати з 2017 року. 
“Як педіатр зі 40-річним стажем, вважаю, що все-таки повинна бути педіатрія. Сімейна медицина не завжди себе виправдовує, адже є певні особливості у лікуванні немовлят та маленьких дітей. І коли під кабінетом сидять старші люди зі своїми захворюваннями і мами з немовлятами, це не зовсім правильно”,  – вважає Тетяна Кухарська.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8157 / 1.53MB / SQL:{query_count}