Чому не варто купувати розрізані кавуни?

“Дуже люблю кавуни, які зараз продають майже на кожному кроці. Часто купую їх у одному місці – на ятці поблизу ринку. Якщо натрапляю на надто великі, беру половину. Проте чула, що цього не можна робити. Скажіть, будь ласка, чому не варто купувати розрізані кавуни?” Мілана Гордійчук, м. Львів

Тетяна Гарник,
лікар відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України:
– Якщо в супермаркетах та магазинах, де продають кавуни, за гігієнічними нормами ще стежать, то про вуличних торговців цього не скажеш. Кавуни зазвичай продають на узбіччі доріг. Якщо купуєте їх, то перед тим, як їсти, ретельно помийте під проточною водою! Річ у тім, що на шкірці кавуна залишаються хімічні речовини, бактерії, хвороботворні мікроорганізми, у тому числі й гельмінти. І якщо продавець на вулиці розрізає забруднений пилом кавун, то забрудниться і його м’якоть. Вдома такий кавун ви не помиєте, а якщо й почнете це робити, то залишки мікробів разом із водою ще глибше проникнуть у м’якоть! В такому випадку ви ризикуєте підхопити гельмінтоз (глисти), кишкову чи якусь іншу інфекцію! 
Ще одна небезпека від розрізаних кавунів – плівка, якою продавець закриває половинки. Для таких цілей повинна використовуватися лише спеціальна харчова плівка! А ви ж не знаєте, чи це така. Деякі продавці закривають розріз кавуна поліетиленовим мішечком, що взагалі неприпустимо. Через це виникає парниковий ефект, що також сприяє розмноженню мікробів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8777 / 1.53MB / SQL:{query_count}