Як надовго зберегти засмагу?

“Після відпочинку на морі хочеться якнайдовше мати гарну шкіру шоколадного відтінку, але на жаль, засмага швидко змивається. Напевно є якісь спеціальні засоби, що зберігають її… Скажіть, будь ласка, як надовго зберегти засмагу?” Галина Стеців, м. Львів

Руслана Станчак, 
косметолог:
– Аби засмага змивалася повільніше, відмовтеся на якийсь час від відвідування сауни, навіть від гарячої ванни. Під дією високих температур активно виділяється піт, що очищає пори, і засмага помітно блідне. Приймайте теплий душ не довше 5-7 хвилин. До теплої ванни можна додати морську сіль, яка збереже шоколадний відтінок шкіри. Використовуйте гелі для душу і мило на основі натуральних олій та призначені для смаглявої шкіри. Зверніть увагу на зволожувальні засоби догляду шкіри.
Для того, аби шкіра довше залишалася засмаглою, вона має бути здоровою. Тож корисно вживати продукти, які містять вітаміни А, Е і С: моркву, помідори, шпинат, молоко, яловичу печінку, олію, лісові горіхи, цибулю, яблука. Не допускайте зневоднення організму, оскільки вода покращує стан шкіри! 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7931 / 1.52MB / SQL:{query_count}