Вакансії для медиків

Львівський військовий госпіталь потребує лікарів

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону потребує лікарів будь-якої спеціальності, а також тилових і технічних спеціалістів, є багато вакантних місць, повідомляє начальник медзакладу Іван Гайда, пише dailylviv.com.
“Нам би хотілося, щоб лікар, який прийшов, мав як мінімум 10-15 років досвіду. На жаль, такі випадки поодинокі… Приходять, як правило, молоді лікарі, які щойно закінчили інтернатуру, отримали спеціалізацію, зі знаннями, але не мають досвіду. Ми їх відправляємо в ті підрозділи, де є досвідчені медики”, – зазначив він.
Крім того, начальник медзакладу наголосив, що працювати у військових госпіталях зголошуються переважно молоді спеціалісти. Одним із напрямів, який активно вдосконалюють львівські військові медики, є технології реконструктивних операційних втручань після вогнепальних поранень та бойових травм. Зі слів головного військового хірурга Західного регіону Івана Богдана, цього року зробили близько чотирьох сотень різних операцій. Є позитивні результати лікування та реабілітації поранених бійців на базі госпіталів та Інституту реабілітації Міністерства оборони Угорщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8161 / 1.52MB / SQL:{query_count}