За скільки часу до урочистої події можна робити чистку обличчя?

“Через місяць у мене весілля, і звісно, в цей день я хочу гарно виглядати. Збираюся піти на косметичну чистку обличчя. Наважилась на таку процедуру вперше, тож не знаю, коли записуватися до косметолога, щоб не залишилося слідів на шкірі. Порадьте, будь ласка, за скільки часу до урочистої події можна робити чистку обличчя?” Марія Лесів, м. Львів

Руслана Станчак, 
косметолог:
– Насамперед варто проконсультуватися з косметологом, яка саме чистка вам підійде найкраще. Я своїм клієнтам пропоную механічну, ультразвукову або комбіновану чистку (поєднання механічної та ультразвукової). Механічна чистка найбільш травматична! За скільки часу до урочистої події можна робити косметичну чистку обличчя, загальних рекомендацій немає. Як правило, це два-три дні. Але у кого нормальний тип шкіри обличчя і небагато комедонів (відкриті чорні вугрі або закриті білі), почервоніння стають непомітними вже за добу, а в кого жирна шкіра і рясний висип, то ранки можуть гоїтися й тиждень. 
Після чистки важливо правильно доглядати шкіру: вмиватися двічі на день, користуватися тоніком, який підходить до вашого типу шкіри, а також сонцезахисним кремом, щоб уникнути пігментації. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8329 / 1.53MB / SQL:{query_count}