Схуднути допоможуть… макарони

Італійська паста, інші макаронні вироби сприяють формуванню нормального співвідношення зросту і ваги, обхвату талії і стегон

Італійські дієтологи з інституту Neuromed викрили міф про шкоду спагеті. Згідно з результатами їхнього дослідження, макаронні вироби не тільки не сприяють появі надлишкової ваги, а навіть зменшують імовірність розвитку загального та абдомінального ожиріння, повідомляє УНІАН.
Ранні наукові роботи продемонстрували, що середземноморська кухня є одним із найкращих для здоров’я режимів харчування. Однак було мало відомо про те, який вплив на організм чинять окремі її компоненти, наприклад, паста. 
Автори вивчили медичні дані 23 тисяч осіб, які брали участь у Moli-sani і INHES – двох великих епідеміологічних дослідженнях, проведених ученими з того ж інституту. На основі аналізу антропометричних параметрів – таких як ріст і вага – та звичок щодо їжі вчені виявили, що споживання італійської пасти, інших макаронних виробів не пов’язане зі збільшенням маси тіла. Навпаки, з’ясувалося, що ці продукти харчування сприяють формуванню нормального співвідношення зросту і ваги, обхвату талії і стегон. 
Зі слів учених, популярна думка про те, що паста викликає ожиріння, не відповідає дійсності. Макаронні вироби є основною складовою середземноморської дієти, і немає причин відмовлятися від них. Середземноморська дієта стала популярною в усьому світі через те, що, незважаючи на високий вміст жирів, знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8324 / 1.53MB / SQL:{query_count}