Їжте і худніть!

Макарони і м’ясо допомагають схуднути

Напевно усім відомо, які продукти ведуть до набору зайвих кілограмів. Відтак, кожен, хто бажає схуднути, намагаєтеся докласти максимум зусиль, щоб відмовитися від них. Дарма: багато продуктів з поганою “репутацією” насправді можна прибрати з чорного списку, повідомляє УНН.
Яйця. Жоден продукт не викликає стільки суперечливих оцінок. За даними останніх досліджень, одне яйце на день, бажано на сніданок, тільки збільшить шанси втрати ваги, оскільки створить відчуття ситості і поповнить організм корисними речовинами.
М’ясо. Воно не так вже і негативно позначається на талії. Середній шматок нежирної яловичини містить приблизно стільки ж калорій, як куряча грудка. 
Макарони! Ви здивуєтеся, але вони допомагають спалювати жир! За однієї умови – вони повинні бути з твердих сортів пшениці.
Горіхи. Звісно, що у них досить високий вміст жирів, але цей жир хорошої якості, наприклад, він легко засвоюється організмом. Горіхи також багаті поживними речовинами, білками і клітковиною, яка може допомогти стабілізувати рівень цукру в крові.
Головне – не переборщити з кількістю. І це стосується не тільки перерахованих “шкідливих” продуктів, але й будь-яких інших.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7687 / 1.52MB / SQL:{query_count}