Відпочивайте і радійте

Позитивні почуття зміцнюють імунітет людини

Науковці довели – позитивні переживання не лише приносять гарний настрій, а й позитивно впливають на імунну систему організму людини, роблячи її міцнішою, пише znaj.ua
Вчені з Хайфського технологічного університету Техніон провели низку тестів. Під час експерименту всім учасникам штучно ввели в організм вірусну інфекцію. Після цього упродовж тижня одна група добровольців перебувала у шпиталі під спостереженням лікарів. А другу частину учасників відправили на один з океанських курортів, де упродовж семи днів кожен респондент міг дозволити собі всякі радісні і приємні речі.
У результаті експерименту виявилося, що люди, які відчували позитивні відчуття на відпочинку, змогли побороти вірусну інфекцію за допомогою свого імунітету без використання додаткових каталізаторів для цього. А от іншій половині учасників потрібні були різні спеціальні препарати.
Результати роботи вчених наочно демонструють, що активація тих ділянок головного мозку, які відповідають за емоції, здатні впливати на роботу імунітету, а також на те, як він бореться з різними недугами.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8422 / 1.52MB / SQL:{query_count}