Чи варто планувати відпустку?

Спонтанність допоможе розслабитися і відпочити

Дослідження вчених з університету Вашингтона в Сент-Луїсі показало, що спонтанність краще за планування, коли мова йде про відпочинок. Під час  наукового експерименту вчені проаналізували рівень задоволення від спонтанної зустрічі з друзями і запланованої за кілька днів, повідомляє Men’s Health. У результаті їм вдалося з’ясувати, що учасники експерименту отримали більше задоволення від незапланованого спілкування з друзями та відпочинку.
Автор дослідження Габріела Тонієтто стверджує, що людина на підсвідомому рівні планування пов’язує з роботою, в результаті чого мозок сприймає відпочинок як заплановану повсякденну і примусову дію – наприклад таку як зустріч в офісі і переговори. У свою чергу, спонтанна зустріч із друзями, навпаки, надає приємніші враження, дозволяє розслабитися і відпочити.
В рамках дослідження було також вирахувано формулу ідеального відпочинку. Вчені рекомендують домовлятися про зустрічі з друзями в той же день не пізніше п’ятої години вечора. Обговоріть плани на вечір вранці, і підтвердіть зустріч після п’ятої вечора – таким чином, вдасться максимально розслабитися й отримати задоволення від відпочинку, стверджують фахівці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8423 / 1.52MB / SQL:{query_count}