Як захистити шкіру малюка від сонця?

“Моїй донечці рочок. Зараз ми майже щодня гуляємо в парку, але переживаю, щоби дитина не обгоріла на сонці, особливо личко, і використовую спеціальний крем. Скажіть, будь ласка, якими ще засобами можна захистити шкіру малюка від сонця?” Ірина Гнатишин, м. Львів

Леся Довбняк,
педіатр:
– Для захисту чутливої шкіри малюка підійдуть спеціальні дитячі антиалергенні креми проти засмаги. Дитячі сонцезахисні засоби містять делікатніші консерванти, менше ароматизовані і після намащування впродовж кількох хвилин залишаються білими й непрозорими, щоб можна було бачити, які ділянки шкіри є незахищеними.
Сонцезахисний крем для дитини повинен бути гіпоалергенним. Мінімальний фактор захисту –  SPF 30. А ось носик, вушка, плечі, гомілки та верхні частини стоп намащуйте кремом із фактором захисту SPF 50, бо ці частини тіла найбільш вразливі до впливу сонця. Для обличчя зручно використовувати сонцезахисні засоби в стіках. Перед тим, як користуватися сонцезахисним кремом, переконайтеся, що в дитини немає алергії на нього, намастивши засобом внутрішній згин ліктя. На шкірі дитини не повинно виникнути ні почервоніння, ні висипу!
Раджу купувати сонцезахисні засоби в аптеці, бо ті, що продають на пляжах чи на ринках, через неякісні складники гірше виконуватимуть свою функцію. До того ж креми, які продають без дотримання умов зберігання, швидко втрачають термін придатності і дуже часто після користування ними навіть у дорослих виникають алергії та фотодерматози.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8394 / 1.53MB / SQL:{query_count}