Чи можна цілий день ходити влітку у в’єтнамках?

“Нещодавно у одному із львівських супермаркетів дружина купила кілька пар кольорових і стильних гумових в’єтнамок для всієї сім’ї, бо маємо малих дітей і збираємося провести відпустку на морі. Скажіть, будь ласка, чи можна цілий день ходити влітку у в’єтнамках?” Руслан Матвієнко, м. Львів

Ірина Дасюк, дерматолог:
– Гумове взуття можуть носити всі! Обмеження є лише для тих людей, що мають схильність до алергії на різноманітні фарби, клеї, які використовують при виготовленні такого взуття. Улітку головне, щоб нога дихала. Для цього у взутті повинні бути спеціальні отвори.
В багатьох випадках виникає контактний дерматит, ознаками якого є набряк, почервоніння і свербіж шкіри. Це створює певний дискомфорт. У такому разі раджу звернутися до лікаря! 
Якщо у вас сильне потовиділення, спостерігаються грибкові захворювання шкіри, не купуйте і не носіть гумового взуття влітку, бо може виникнути загострення вже існуючого шкірного захворювання!
А взагалі усе залежить від самого взуття: якщо воно якісне, то ходити можна в будь-якому – шкіряному, гумовому чи із замінника. При виборі взуття раджу звертати увагу на виробника, якому довіряєте. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8084 / 1.53MB / SQL:{query_count}