Щоби не зіпсувати відпустку

Найпоширеніші літні недуги, які потребують профілактичних заходів

Мігрень і біль голови. Лікарі стверджують, що часті болі голови, мігрені є дуже поширеними літніми хворобами через вплив ультрафіолетових променів. Крім того, їх причиною може бути надмірне напруження м’язів обличчя і очей для захисту від яскравого сонця. Необхідно носити сонцезахисні окуляри й уникати тривалого перебування надворі. А щоби запобігти зневоднення, пити якнайбільше води, пише “Країна здоров’я”.
Грибкові інфекції. Вони дуже “люблять” представниць прекрасної статі, оскільки деякі жінки на морі проводять більшу частину дня в мокрому купальнику. Обов’язково, щойно вийдете з води, витирайтеся рушником і надягайте сухий одяг. Носіть бавовняну білизну, яка добре вбирає вологу. Мікози поширені серед тих, що займаються активними видами спорту або ж відвідують басейн. Тому не ходіть босоніж, після занять у спортзалі чи в басейні обов’язково мийте ноги і надягайте чисті шкарпетки. Влітку рекомендується носити взуття з натуральних матеріалів, щоб ноги довше залишалися сухими.
Харчове отруєння. Їжа, яка не була вчасно поставлена у холодильник, може викликати отруєння через численні бактерії, що розвиваються в ній. Особливу небезпеку становлять червоне м’ясо, салати, молочні продукти, майонез. Тож ретельно вибирайте страви в ресторанах і кафе.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7862 / 1.53MB / SQL:{query_count}