Вагітність і секс: що варто знати?

“Ми з дружиною очікуємо дитини і хочемо продовжувати статеве життя. Після всіх обстежень гінеколог запевнила дружину, що протипоказань до цього немає. Проте я все одно переживаю, щоб не нашкодити нашій майбутній дитині. Скажіть, будь ласка, що варто знати про секс під час вагітності?” Анатолій Панович, м. Львів

Василь Черепанин, уролог-андролог, сексопатолог:
– Якщо гінекологи не забороняють статеве життя парі в період очікування дитини, то раджу обов’язково користуватися презервативом. Саме цим видом бар’єрної контрацепції! Бо під час вагітності у жіночих статевих органах змінюється мікрофлора, і коли туди потрапляють сторонні бактерії, порушується її баланс. Окрім того, у вагітної внаслідок незахищених статевих контактів збільшується ймовірність розвитку кандидозу (молочниці).
Так само у період вагітності не бажані повторні статеві контакти (мається на увазі двічі за вечір). Пози варто обирати на бажання жінки, щоб не було навантаження на матку, здавлювання живота.
Насамперед треба турбуватися про здоров’я майбутньої дитини, а вже тоді про власне задоволення! 
Хоча й утримання від статевих контактів упродовж тривалого періоду може зашкодити чоловікові. Якщо він має схильність до простатитів, сидячу роботу, провадить малорухливий спосіб життя, відсутність статевих контактів лише посилює запальні процеси в його організмі.
Буває, коли дружина вагітна, у чоловіка виникає психологічний бар’єр: він відчуває страх, тривогу, що щось піде не так. Через це може бути порушення ерекції. Такі проблеми допоможе вирішити сексопатолог. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7726 / 1.53MB / SQL:{query_count}