Який вид епіляції найефективніший?

“Маю клопіт: після гоління ніг виникає сильне подразнення, і волосся після цього, здається, росте ще швидше… Подруга радить зробити в косметичному салоні лазерну епіляцію, проте я вагаюся… Скажіть, будь ласка, який вид епіляції найефективніший?” Уляна Гавриш, м. Львів

Оксана Кохан, 
косметолог:
– Існують три види епіляції – лазерна, воскова і звичне гоління, і всі вони популярні. Проте епіляція бритвою  – найменш ефектив­ний спосіб видалення  волосся, бо на наступний день вам знову доведеться повторити цю процедуру. Крім того, при голінні бритвою можна занести інфекцію, а при контакті шкіри з водою після гоління часто виникають висипи або подразнення, як у вас.
Лазерну епіляцію вважають найкращою та найефективнішою. Лазерного променя боятися не варто – він реагує тільки на темний колір. Волосяні фолікули теж чорного кольору, тому імпульси лазера діють виключно на них і не завдають шкоди шкірі. Але таку епіляцію можна робити особам, яким уже виповнилося 18 років. Вартість цієї послуги залежить від ділянки, з якої ви хочете видалити волосся. Якщо наважитеся робити лазерну епіляцію, спитайте поради в лікаря, бо є випадки, коли має місце індивідуальна чутливість організму до такої процедури.
Воскова епіляція на другому місці за ефективністю, оскільки є тимчасовою (волосся не росте всього два тижні). Після воскової епіляції можливі вростання волосин, навіть нагноєння – тут усе залежить від професіоналізму майстра. Якщо маєте справу з фахівцем, процедура буде безболісною. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8610 / 1.53MB / SQL:{query_count}