Термальні води в аерозолях: у чому користь?

“Маю проблемну шкіру, схильну до подразнень і жирного блиску, тож змушена використовувати багато засобів для її догляду. Останнім часом помітила, що стає популярною термальна вода, придбана в аптеці. Але, відверто кажучи, маю сумнів, що вода з французького курорту зберегла всі корисні речовини, перелік яких є на упакованні. Скажіть, будь ласка, чи справді ефективні термальні води в аерозолях і як правильно ними користуватися?” Оксана Кулик, м. Львів

Ірина Пагутяк, фармацевт:
– Термальна вода містить стільки корисних речовин, скільки зможе сприйняти ваша шкіра. Вона справді ефективна, адже воду з термальних джерел наливають у флакони в абсолютно стерильному середовищі, тому її цілющі властивості зберігаються в герметичному балончику кілька років! Термальну воду, як правило, вважають найчистішою, адже її піддають сильній дії тиску і високих температур. Основне завдання термальної води –  зволоження і захист шкіри від негативного зовнішнього впливу. Термальна вода, звичайно, не усуне всіх проблем, однак допоможе поліпшити стан шкіри, особливо проблемної. Крім того, її можна використовувати для догляду шкіри немовлят (у випадку появи попрілостей).
Чітких правил, як треба користуватися термальною водою, немає. Однак не радила б вам використовувати її довго: відкрили упаковання і використали в найближчі два-три місяці. Не варто зберігати цей косметичний засіб до зими і користуватися ним у морозну погоду, бо тоді шкіра “притягуватиме” холод. Вірогідність алергії на термальну воду мінімальна, проте деякі виробники косметичних засобів додають до неї екстракти рослин для кращого ефекту. Це варто врахувати, якщо у вас раптом появиться алергія на якусь конкретну рослину. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8607 / 1.53MB / SQL:{query_count}