Як захистити немовля від комах?

“Моїй донечці – сім місяців. З настанням весни з’явилося багато комах і в помешканні, і в парку, де ми часто гуляємо. Подруги радять використовувати репеленти, однак я проти цього. Скажіть, будь ласка, як захистити немовля від комах?” Софія Вовк, м. Львів

Леся Довбняк,
педіатр:
– Щоби скоротити кількість комах у приміщенні, можна натягнути на вікна москітні сітки. Це найзручніший і найпростіший спосіб. А щоби захистити дитину під час прогулянки, краще використовувати репелентні засоби. Зараз на ринку їх досить багато, можна легко підібрати найзручнішу форму – гель, спрей  або крем. У аптеках такі засоби продають для дітей різного віку: від півтора, двох і трьох років, понад те, є засоби й для новонароджених – фумігатори, дозволені для використання у дитячих кімнатах.
До найпопулярніших народних засобів проти комарів належать рослини, які своїм запахом відлякують їх (лаванда, шавлія, гвоздика та інші). Розкладіть їх пучечки на відстані метра від дитини. Для захисту новонароджених можна використовувати лавандову та оливкову олію. Хорошим засобом проти комах є суміш порошку ваніліну та дитячого крему. Нею можна змащувати і шкіру малюка, і одяг. Тільки не використовуйте ванільний цукор, який, навпаки, привертає комарів!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7847 / 1.53MB / SQL:{query_count}