Окуляри для водіїв: які обрати?

“Працюю водієм, тож чимало часу проводжу в дорозі. Дуже втомлюються очі. Чув, що є спеціальні окуляри для водіїв. Порадьте, будь ласка, які обрати?” Ростислав Крук, м. Львів

Всеволод Радомський, офтальмолог:
Сучасні окуляри для водіїв бувають:
– проти туману;
– для нічної їзди;
– “антифари” та інші. 
Перш за все такі окуляри потрібні водіям для їзди в сутінках, тумані, коли падає дощ або сніг, тобто в умовах поганої видимості, а також, із деяким застереженням, уночі. 
Якщо маєте проблеми із зором, раджу обирати антиблікові лінзи, призначення яких – зняття втоми при тривалому зоровому напруженні.
Протитуманні окуляри допомагають при їзді в тумані (але вони не замінять протитуманних фар, призначених для позначення машини в умовах поганої видимості), підсилюють контрастність і гостроту зору. У підсумку об’єкти, які є за серпанком туману, видно чіткіше і відповідно на більшій відстані. Однак купувати такі окуляри варто лише в спеціалізованих точках продажу! 
Останнім часом стали популярні окуляри-“антифари”, які знижують чутливість очей до світла, не зменшуючи гостроти зору. Після проїзду зустрічної машини швидше відновлюється здатність нормально бачити, але вони не можуть повністю захистити очі від засліплення фарами. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7969 / 1.52MB / SQL:{query_count}