Працюємо з ґаджетами правильно!

Шкідливі звички, які впливають на здоров’я, – від положення тіла до концентрації уваги

Ви нахиляєтеся над екраном. У середньому голова дорослої людини важить від 4,5 до 5,5 кілограма, але в такому положенні навантаження на шию може збільшуватися в п’ять разів і навіть більше. Як наслідок – погіршується постава, з’являється біль у шиї, плечах і верхній частині спини.
Підніміть телефон. Тримайте ґаджет на рівні грудної клітки, щоб вам не довелося нахилятися. Розправте плечі, випряміть спину, розслабте шийні м’язи. Коли читаєте, не нахиляйте голови – просто дивіться вниз.
Робіть перерви. Наше тіло не пристосоване до того, щоб кілька годин поспіль перебувати в одному і тому ж неприродному положенні. Якщо використовуєте телефон або планшет для роботи і читання, робіть кожну годину перерву, піднімайте голову, розправляйте плечі, виконуйте прості вправи (наприклад, нахиляйте голову вперед-назад і вправо-вліво), пише «Країна здоров’я». 
Вважаєте телефон улюбленою іграшкою. Психологи певні: діти і дорослі, які весь час тримають у руках телефон, просто забувають, як можна проводити час без нього. Ті, що користуються ґаджетами менше трьох годин на день, отримують більше задоволення від невіртуальних розваг – читання, ігор та фізичної активності. 
Тримаєте телефон на робочому столі. Навіть якщо звук вимкнений, смартфон відволікає вас від роботи: концентрація уваги знижується, ви менше встигаєте, швидше втомлюєтеся і більше нервуєте. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8318 / 1.52MB / SQL:{query_count}