Діагностика простатиту: перші симптоми

Простатит, або запалення передміхурової залози, найчастіше розвивається у літніх чоловіків, однак при наявності певних чинників це неприємне захворювання діагностують і в молодих людей

Щоби не пропустити початку хвороби, потрібно вміти розпізнати її основні симптоми. Простатит виникає і при хронічних запальних захворюваннях або хронічних вогнищах інфекції в організмі. Таким осередком може стати що завгодно, починаючи від тонзиліту і закінчуючи нелікованими каріозними зубами. Передміхурова залоза особливо чутлива до пережитих урологічних і венеричних захворювань, а також до різних станів, які пригнічують імунну систему. До них належать: хронічні стреси, регулярні недосипання, фізичні перевантаження, неправильне харчування і багато інших, що негативно впливають на опірність організму недугам, пише zdorovia.com.uа.
Першою ознакою простатиту є хворобливість, печіння або дискомфорт при сечовипусканні, яке частішає в нічний час (від одного до трьох разів за ніч). На цьому етапі чоловіки рідко йдуть до уролога, втрачаючи дорогоцінний час, коли простатит ще лікується дуже швидко і легко. В міру розвитку запалення пацієнти починають відчувати стріляючий або тягучий біль над лобком, у промежині, а іноді й у статевому члені.
Сеча при цьому стає каламутною, температура підвищується від 37 до 38 градусів. Хворобливі відчуття стають сильнішими при тривалому сидінні і заспокоюються після ходьби або легкої розминки. Пацієнти погано сплять і стають дратівливими.
Перевірку простати виконує уролог, який промацує залозу через пряму кишку і визначає наявність її набряклості, яка свідчить про запальний процес. Лікування простатиту буває як медикаментозним, так і фізіотерапевтичним – його призначення залежить від кожного конкретного випадку і ступеня занедбаності захворювання.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8370 / 1.53MB / SQL:{query_count}